Features : 50 + frames . List of frames in grid format. Set images in frames. Image selection from camera gallery screen . pinch to zoom with image. left/right rotate image. Share image with whats app ,facebook,twitter and we chat etc Earn revenue from admob


Demo: https://codecanyon.net/item/amazing-photo-collage-android-app/9219478

توجه : این سورس کد هر چند وقت توسط توسعه دهنده آن آپدیت و به روز رسانی می شود و در هر به روز رسانی امکانات جدیدتری به سورس کد افزوده می شود و همچنین تعدادی از مشکلات قبلی آن برطرف می شود پس توصیه میکنیم همیشه از آخرین نسخه سورس کد ها استفاده کنید. سایت codecanyonn کشور ایران را در لیست تحریم های خود قرار داده است و همچنین افراد مقیم ایران به دلیل تحریم بودن پی پال با خرید از این سایت با مشکل مواجه می شوند. اگر نیاز به خرید این اسکریپت یا سورس کد دارید، می توانید سفارش خود را در سایت اسکریپت باران ثبت کنید و ما آن را برای شما از سایت codecanyon تهیه و به ایمیل تون ارسال می کنیم. جهت سفارش با آیدی تلگرام mahdipopo یا فرم تماس با ما در ارتباط باشید.

نوشته دانلود سورس کد Amazing Photo Collage Android App برای اندروید اولین بار در اسکریپت باران | دانلود رایگان اسکریپت پدیدار شد.

Raed  حل مشکل محدودیت منو در وردپرس