It’s funny & easy game. Player just need press and hold for power release to fire. Feature: Hight definition All platform Responsive Ready for advertising (adMob & iAd via mopub and cocoonJS) Ready for facebook share This game coded by Construct 2


Demo: https://codecanyon.net/item/pirates-empires-android-game-with-admob/9038435

توجه : این سورس کد هر چند وقت توسط توسعه دهنده آن آپدیت و به روز رسانی می شود و در هر به روز رسانی امکانات جدیدتری به سورس کد افزوده می شود و همچنین تعدادی از مشکلات قبلی آن برطرف می شود پس توصیه میکنیم همیشه از آخرین نسخه سورس کد ها استفاده کنید. سایت codecanyonn کشور ایران را در لیست تحریم های خود قرار داده است و همچنین افراد مقیم ایران به دلیل تحریم بودن پی پال با خرید از این سایت با مشکل مواجه می شوند. اگر نیاز به خرید این اسکریپت یا سورس کد دارید، می توانید سفارش خود را در سایت اسکریپت باران ثبت کنید و ما آن را برای شما از سایت codecanyon تهیه و به ایمیل تون ارسال می کنیم. جهت سفارش با آیدی تلگرام mahdipopo یا فرم تماس با ما در ارتباط باشید.

نوشته دانلود سورس کد Pirates Empires – Android Game With Admob برای اندروید اولین بار در اسکریپت باران | دانلود رایگان اسکریپت پدیدار شد.

Raed  آموزش نصب و کانفیگ nginx به عنوان reverse proxy